18 Şubat 2010 Perşembe

VOGUE DAN HABER VARŞimdi malum Mart ta vogue türkiye çıkıyor merakla bekleyenlere müjde olsun ayrıca bizim moda kurbanlarımıza da hayırlı olsun ellerinde başka ülkelerin vogue larıyla hatıra fotoları çektirmekten kurtulup evlerinde biriktirecekleri bir dergileri olacak =))

Şöyle bir mail geldi VogueTürkiye ekibinden ;

Modanın sınır tanımayan dergisi Vogue, üç farklı yüzyılda dünya modasına yön verdi. Türkiye, uzun yıllardır Vogue dergisine talipti. Türk dergiciliğinin büyük isimleri, peşinden çok koştu. Bilindiği gibi bu ipi geçen yıl Doğuş Yayın Grubu göğüsledi, Condé Nast’la imzayı attı.

Büyük heyecanla beklenen Vogue, MART ayında Türkiye’deki okuyucuyla buluşuyor. Vogue Türkiye, 17 ülkede yayınlanan Vogue edisyonlarının 18’incisi olacak. Vogue Türkiye’nin iddiası, bu 17 edisyon arasında da sürecek. Vogue dünyasında bugün en çok merak edilen Vogue Türkiye’nin hangi Vogue’a benzediği?

Ululararası Vogue yöneticilerinden biri Vogue Türkiye eskizlerini gördükten sonra şöyle diyor: "İlhamını en büyük Vogue’lardan almış, içine Türkleri, Türkiye’yi yerleştirmiş, fantastik, tam bir Türkiye Vogue’u."

Vogue Türkiye, işte bu iddiayla size ulaşmaya hazır. Vogue Türkiye’den gelişmeleri iletmeye devam edeceğiz...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder